Stalinis laikrodis Avilys

KA5805WD

70,00 € su PVM

APRAŠYMAS

Karlsson yra pasaulyje pripažintas olandų prekinis ženklas besispecializuojantis laikrodžių kūrime. Karlsson vardas jau yra tapęs aukštos kokybės, estetiškų detalių, stulbinančios išvaizdos ir inovatyvaus dizaino sinonimu. Toks rezultatas buvo pasiektas per daugelį metų dirbant kartu vietos ir tarptautiniams dizaineriams. 
Seniai praėjo tie laikai, kai laikrodžiai buvo tik svarbią funkciją namuose atliekantys prietaisai. Šiai dienai stengiamės pasiūlyti ne tik funkciomalumą, bet kartu ir naują, šiuolaikišką, estetišką vaizdą į vieną seniausių žmonijos išradimų.
Liekame ištikimi savo idėjoms ir su staliniais laikrodžiais. Rinkdamiesi mūsų siūlomus gaminius būsite tikri tiek dėl prekės kokybės, tiek dėl profesionalaus aptarnavimo nuo pat užsakymo pateikimo ar užklausos atsiuntimo iki prekės pristatymo. 

Medžiaga: Medžio imitacijos aukštos kokybės plastikas.

Spalva: Tamsiai rudas korpusas, juodas ciferblatas

Matmenys: 17,5 x 12 x 4,5cm

Mechanizmas: Elektroninis, suteikiama dviejų metų garantija.

Rodoma informacija: Laikas, mėnuo (anglų k.), kalendorinė diena, savaitės diena (anglų k.), temperatūra.

Funkcijos: - Žadintuvas - Ekrano užtemimas taupant energiją - Įsijungimas priliečiant/suplojant - Laiko, datos, dienos nustatymas

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Pats informatyviausias iš mūsų siūlomų stalinių laikrodžių. Laikrodyje esantys 4 ciferblatai rodo ne tik laiką, tačiau taip pat ir savaitės bei mėnesio dieną ir netgi temperatūrą. Yra žadinimo funkcija. Naudojimosi instrukcija pridedama prie laikrodžio.

KA5805WD_1_ (1).JPG

Gali veikti tiek pajungtas USB laidu prie srovės šaltinio, o jeigu reikalingas mobilesnis sprendimas - reikalingos 3xAAA tipo baterijos. (Komplektacijoje pridedamas USB laidas, baterijos nėra pridedamas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje