Stalinis laikrodis Lena

KA5750

70,00 € su PVM

APRAŠYMAS

Karlsson yra pasaulyje pripažintas olandų prekinis ženklas besispecializuojantis laikrodžių kūrime. Karlsson vardas jau yra tapęs aukštos kokybės, estetiškų detalių, stulbinančios išvaizdos ir inovatyvaus dizaino sinonimu. Toks rezultatas buvo pasiektas per daugelį metų dirbant kartu vietos ir tarptautiniams dizaineriams. 
Seniai praėjo tie laikai, kai laikrodžiai buvo tik svarbią funkciją namuose atliekantys prietaisai. Šiai dienai stengiamės pasiūlyti ne tik funkciomalumą, bet kartu ir naują, šiuolaikišką, estetišką vaizdą į vieną seniausių žmonijos išradimų.
Liekame ištikimi savo idėjoms ir su staliniais laikrodžiais. Rinkdamiesi mūsų siūlomus gaminius būsite tikri tiek dėl prekės kokybės, tiek dėl profesionalaus aptarnavimo nuo pat užsakymo pateikimo ar užklausos atsiuntimo iki prekės pristatymo. 

Medžiaga: Medžio imitacijos aukštos kokybės plastikas.

Spalva: Baltas ciferblatas ir švytuoklė bei sonomos ąžuolo spalvos korpusas

Matmenys: 25 x 17 x 5,5cm

Mechanizmas: labai tylus, kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Itin populiarus spalvų derinys šiais metais. Puikiai tiks tiek prie tamsių sienų ar baldų, tiek ir prie šviesių. Stalinis laikrodis su švytuokle atrodo moderniai, bet neiššaukiančiai. Puikiai tiktų darbo kambaryje, biure ar tiesiog lentynoje svetainėje.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje