Sieninis laikrodis Garuojantis kavos puodelis

z113

60,00 € su PVM

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Laikrodis pagamintas iš akrilinio stiklo, tiesiogiai importuoto iš Italų gamintojo. Akrilinis stiklas yra puiki medžiaga, kuri atrodo kaip stiklas, bet yra lengvesnė. Ji stipriai blizga, kaip veidrodis atspindi šviesą, ką ir galite pamatyti žemiau esančiose mūsų vizualizacijose.

Medžiaga: Juodos ir veidrodinės spalvos akrilinis stiklas 2x3mm + raudono akrilinio stiklo elementai

Spalva: Juoda su veidrodiniais bei raudonos spalvos elementais

Matmenys: 30x30 cm

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Akrilas yra plačiai naudojamas namų ūkio produktų gamyboje, dėl to mes galime garantuoti, kad jis yra saugus jums ir jūsų šeimai.

Europinės kilmės medžiaga užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Sieninis laikrodis skirtas kavos mėgėjams. Nesvarbu, ar norėtumėte pakabinti šį laikrodį savo virtuvėje, ar jūs ieškote neįprastų sprendimų kavinės ar restoranų apdailai. Jei jus domina šis produktas, tai reiškia, kad kava yra svarbus gėrimas jums jūsų aplinkai todėl ir sukūrėme šį laikrodį.

Dėl juodo akrilinio stiklo, akrilinio veidrodžio ir subtilaus raudonos liepsnos derinio mes galėjome pasiekti tokį efektą, kurį visapusiškai įvertinsite tik pakabinę gaminį ant sienos. Šiuolaikinė fotografijos technologija negali atspindėti WOW efekto, kuris yra neatskiriamai susijęs su šiuo laikrodžiu.

z111-b_sieninis-laikrodis-grakštus laik

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje