APIE MUS

 

  Pradėjome prekybą Deco Detalėmis kadangi kažkada patys ieškojome būdų kaip atnaujinti mūsų namų sienas. Standartinės lentynėlės, paveikslai ar nusibodę klasikiniai sieniniai laikrodžiai mums įspūdžio nepadarė ir tik po ilgų paieškų išgirdome apie akrilinį stiklą ir jo panaudojimo galimybes.

  Esame oficialūs prekės ženklo Flexistyle atstovai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Kaliningrade. Didžiuojamės mūsų parduodama produkcija ir tikime jog viena ar kita prekė tikrai ras vietą ir jūsų namuose.

  Akrilinis stiklas - plastiko gaminys dar žinomas kaip PMMA. Savo išvaizda labai panašus į įprastą stiklą, tačiau daug lengvesnis ir saugesnis. Pas mus esančių prekių gaminimui naudojamas akrilinis stiklas yra atvežamas iš Italijos, nepriekaištinga kokybė garantuota. Dėl savo plastiko savybių iš jo galima išpjauti įvairiausių formų ornamentus, o kadangi viskas yra apdirbama lazeriu, tai gaminio kraštai lieka gražiai nupjauti ir visiškai saugūs. 

   Galimybės yra beribės! Gal jums reikalingi išskirtinio dizaino sieniniai laikrodžiai ? Užteks ant sienų kabinti išskirtinai apskritimo ar kvadratinius nusibodusius laikrodukus, pas mus esančių laikrodžių ir atskirų jų detalių sukuriamas 3D vaizdas atrodo pasakiškai, lyg laikrodis atgytų.

   Gal ieškote ne laikrodžio, o veidrodžio? Žvilgtelkite į mūsų parduotuvėje esančią skiltį "dekoratyviniai veidrodžiai". Nors tai ir nėra visiškai įprastas veidrodis, kuriuo naudojamės kasdien, tačiau pakabintas tinkamoje vietoje jis atgaivins ne tik sieną, tačiau ir visus namus.

    Dar daugiau!!! Turite pašėlusią mintį, kokia detalė jūsų namuose jums tiktų, tačiau niekur jos nerandate? Susisiekite su mumis ir pamėginsime kartu įgyvendinti Jūsų fantaziją.  Pagaminti veidrodinę ar kokios kitos spalvos detalę pagal jūsų paveiksliuką yra įmanoma, tereikia sugalvoti ir kreiptis į mus.

    Europietiška kokybė už žemą kainą, prieinamą kiekvienam išdrįsusiam pabūti savo namų dizaineriu.

Teikiame paslaugas (masinė ir individuali gamyba) :

  • Sieninių laikrodžių gamyba iš akrilinio stiklo 
  • Dekoratyvinių veidrodžių gamyba iš akrilinio stiklo 
  • Lipdukų gamyba:

 - Lipdukų gamyba ant sienų 

 - Lipdukų gamyba ant stiklo 

 - Lipdukų gamyba ant vitrinų 

 - Lipdukų gamyba ant automobilių 

  • Fototapetų gamyba
  • Personalizuotų užrašų, pakabų, mėdalių laikiklių gamyba iš medžio
  • Lipdukų klijavimo paslauga
  • Laikrodžių ir veidrodžių montavimo paslauga
  • Fototapetų klijavimo paslauga

Pasiteirauti / užsakyti:
info@decodetales.lt 
+370 699 59292