Sieninis laikrodis Skrajojantys drugeliai su užrašu

63,90 € su PVM

71,00 € su PVM

-10%

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Apie laikrodį:

Laikrodis pagamintas iš akrilinio stiklo, tiesiogiai importuoto iš Italų gamintojo. Akrilinis stiklas yra puiki medžiaga, kuri atrodo kaip stiklas, bet yra lengvesnė. Ji stipriai blizga, kaip veidrodis atspindi šviesą, ką ir galite pamatyti žemiau esančiose mūsų vizualizacijose.

Medžiaga: Juodos spalvos akrilinis stiklas 3mm storio

Spalva: Nuotraukoje - juoda, galimi ir kiti spalvų variantai.

Matmenys: 30 cm skersmuo be drugelių. Drugelių pagalba galutinį laikrodžio vaizdą galite išplėsti jums reikiama kryptimi.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + 15 drugelių iš akrilinio stiklo + AA baterija.

Akrilas yra plačiai naudojamas namų ūkio produktų gamyboje, dėl to mes galime garantuoti, kad jis yra saugus jums ir jūsų šeimai.

Europinės kilmės medžiaga užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Naujiena! Paties populiariausio modelio su drugeliais didesnė, kiek kitokia variacija. Didžiausias šio laikrodžio modelio privalumas - didelis "Skrajojančių drugelių" kiekis - jų pagalba laikrodis tampa ne tik dinamiškesnis, tačiau ir labai praplečia galutinį vaizdą, standartinio dydžio 30cm skersmens ciferblatas drugelių pagalba tampa vizualiai labai didelis. Juk kartais taip norisi užpildyti sieną, tačiau tuo pat metu jos ir neperkrauti - šis sieninio laikrodžio modelis kaip tik tokiems atvejams.

Apie lipduką:

Lipdukai gali būti klijuojami ant lygaus plokščio paviršiaus įskaitant sienas, langus, veidrodžius, duris, grindis, metalą.

Tinka įvairių kambarių sienoms dekoruoti ir atnaujinti interjerą, suteikiant jam stilingumo, individualumo bei išskirtinumo;

Suteikia kūrybos laisvę, pradedant nuo dizainų pasirinkimo iki jų panaudojimo;

Tai tikrai nedidelė investicija norint atnaujinti interjerą;

 Visi mūsų lipdukai yra gaminami naudojant aukštos kokybės medžiagas kurios išlieka nepakitusios ilgus metus.

Išmatavimai pasirinkimui: 100x65cm arba 74x42cm (jau priklijuoto lipduko).

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje