Dideli sieniniai laikrodžiai
Stilius, minimalizmas, skonis
Lipdukai
Spalvingai nuotaikai
Išskirtinis kambario akcentas
3D fototapetai

Mūsų Klientų Atsiliepimai

Ieškojau dekoracijų naujai įrengiamam būstui. Deco detalių komanda labai išsamiai ir maloniai pakonsultavo bei padėjo išsirinkti tinkamiausius laikrodžius gana nedideliam plotui. Ačiū!

AIDAS G.

Inžinierius

Labai viskas patiko! Prekės kokybiškos ir už gerą kainą, jau puošia mano sienas :) Pristatymas taip pat buvo be jokių problemų ir trikdžių, gana greitas.

KORNELIJA M.

Vadybininkė

Reikėjo nestandartinio sprendimo, todėl kreipiausi į Deco Detales. Buvau išklausytas ir suprastas akimirksniu, o ypatingai sužavėjo atlikimo kokybė. Ketinu kreiptis dar kartą. Rekomenduoju visiems.

VYTENIS P.

NT brokeris

Follow us on Facebook

Deco Detalės

Kas mes tokie :)

UAB „Mikadus“geriau žinoma savo prekiniu ženklu „Deco Detalės“. Nuo 2014 metų specializuojamės sieninių laikrodžių, dekoratyvinių veidrodžių ir lipdukų ant sienų mažmenine bei didmenine prekyba. Per šį laikotarpį savo produkcija papuošėme ne vieną šimtą namų. Nuo 2016 metų tapome vieninteliai oficialūs sieninių laikrodžių gamintojo „FLEXISTYLE“ atstovai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Kaliningrade.

Didžiuojamės savo produkcija ir siekdami gerinti klientų aptarnavimą, neapsiribojame vien prekyba internetu, o kiekviename didesniame mieste plečiame prekybos taškus.

straipsniai blog'e

abasb

Nemokamas pristatymas

Užsakymams virš 75 eur.

abasb

Norite bendradarbiauti? 

Parašykite mums: info@decodetales.lt

abasb

Atsakysime į visus klausimus

Paskambinkite mums: +370 699 59292